Raadio

Postimees Grupp AS on Duo Media Networks OÜ raadiojaamade reklaamiaja ametlik edasimüüja Eestis. Raadiojaamade portfelli kuulub Eesti kõige populaarsem kommertsraadiojaam Elmar ning Eesti üks vanim ja ainulaadseim info- ja uudiseraadio Kuku. Nooremale kuulajale pakub meelelahutust ning värskeimaid muusikahitte raadio MyHits, naistele Eesti uusim raadiojaam Raadio Duo ja venekeelsetele kuulajatele Narodnoe Radio.

Raadioreklaam töötab!

See on korduvalt tõestatud väide, mis on garanteerinud raadioreklaami püsiva populaarsuse klientide hulgas. Raadiokuulajad on pühendunud ja nende tagasiside ning reaktsioon on selgelt mõõdetav. Raadioreklaam on dünaamiline ja loov, samas lihtne ning odav toota.
Raadio ei pea olema ainus reklaamikanal, kuid kindlasti peaks ta kuuluma korraliku ning tõeliselt mõjuva reklaamikampaania meediavalikusse. Toetava kanalina on raadio ületamatu!
Raadioreklaam ei ole piiratud ka üksnes raadioklipi edastusega, vaid pakub palju võimalusi ka toetuspakettide, erilahenduste ja saatetoetuste näol.
Näiteks: ilmateate toetus, täistunni toetus, spordiuudiste toetus, liiklust kajastavad rubriigid, erakuulutuste rubriikide toetuspaketid, edetabelid, populaarsed tantsuõhtud, kuulajamängude toetused, soodsad nädalavahetuse paketid jne. Võimalusi eristuda on palju.
Raadio eripära kasutades saab sihtgrupi kätte eri situatsioonides ja ajahetkedel – autos, köögis, tööl, voodis – seega ei ole ka imekspandav, et raadio on üks populaarsemaid meediume ka Eestis.
Raadio on tarbija jaoks intiimne meediavorm. Nad valivad ise oma lemmikraadiojaama, lemmiksaatejuhid või programmid. Selline võimalus loob tugeva sideme meediakanali ja tarbija vahel. See on valikuvõimalus, “kuulan, sest see meeldib mulle”. Reklaamikliendile tähendab see võimalust oma kaubamärgi või tootega sellest sidemest kasu võita, olles õigel ajal õiges kohas esindatud.
Raadiol on lugematul hulgal võimalusi olla loov, panna inimesi nägema oma “peas” soovitut, kasutades selleks hääli, heliefekte ja muusikat. Väide, et raadio ei näita pilti, on üks peamisi väärarusaamu. Inimeste meeltes tekkivad kujutelmad ja ettekujutused on väga võimas vahend, mida saab rakendada raadioreklaami tehes.
Raadio pakub kõike seda. Kuid mis kõige tähtsam reklaamikliendi seisukohalt – raadio pakub seda väga soodsa hinnaga.

Plaanides reklaamikampaaniat raadios, tasub kindlasti enne otsuse tegemist konsulteerida AS Postimees Grupi reklaamiosakonnaga. Meie konsultantidelt saate abi alates vajaduste kaardistamisest ja klipitootmisest kuni sobiva meediaplaani vormistamise ja tulemuste hindamiseni välja.

Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame parima lahenduse.

Postimehe trükireklaam

Telefon: (+372) 666 2445
reklaam@postimees.ee
Surmakuulutused
(372) 7390 397
kuulutus@postimees.ee

Maakonnalehed

Telefon: (+372) 515 7326
reklaammaakonnalehes@postimeesgrupp.ee

Veebireklaam

Telefon: (+372) 666 2230
veebireklaam@postimeesgrupp.ee

Telereklaam

Telefon: (+372) 519 15412
reklaam@kanal2.ee

Raadioreklaam

Telefon: (+372) 630 7008
raadioreklaam@postimeesgrupp.ee

AS POSTIMEES GRUPP

Aadress: Tartu mnt 80, 10112, Tallinn, Eesti
Telefon: (+372) 666 2350
postimeesgrupp@postimeesgrupp.ee
www.postimeesgrupp.ee

Jälgi meid

Facebook
Twitter
Instagram
Uudiskiri